Nová linka na Madeiru: z Katowic s Wizz Airem
14.4.2022

Nová linka na Madeiru: z Katowic s Wizz Airem

1 852

O této nabídce

Velmi příjemnou novinku si pro cestovatele z Moravskoslezského kraje přichystal Wizz Air. Ten dnes oznámil spuštění nové linky z Katowic na Madeiru! Provoz na ní bude zahájen v sobotu 18. června a v plánech aerolinky figuruje celoročně. Létat se bude 2× týdně – každé úterý a sobotu. Nejlevnější letenky aktuálně pořídíte během měsíce června na jedny z prvních rotací na lince, např. termín od 21. do 25. června vás vyjde na 1 852 Kč (za předpokladu členství ve WDC). S nákupem těchto červnových letenek doporučujeme příliš dlouho neotálet – novinka je to žhavá také pro polské cestovatele a očekáváme, že nejlevnější letenky budou velmi brzo fuč…

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě další cesty s tímto dopravcem a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Letový řád

 • úterý & sobota
  • Katowice – Funchal -> 16:20 – 20:40
  • Funchal – Katowice -> 21:20 – 03:30

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Cestování na Madeiru je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře (ten je pouze dobrovolný).

Kompletní informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Madeiře“ nebo na stránkách VisitMadeira.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen 2022
 • Termíny:
  • 18. – 21. 6.
  • 18. – 25. 6.
  • 21. – 25. 6.
  • 21. – 28. 6.
  • 25. – 28. 6.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Katowic na Madeiru za 1 852 Kč

Nová linka na Madeiru: z Katowic s Wizz Airem


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Madeira (FNC)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)