Červnové Korfu z Vídně
3.5.2023

Červnové Korfu z Vídně

od 1 298

O této nabídce

Chcete se vydat do Řecka ještě před letními prázdninami? Tak to vás jistě potěší aerolinka Wizz Air, která nabízí letenky z Vídně na Korfu od 1 298 Kč. Za tuto cenu je k mání termín od 15. do 20. června, ostatní termíny pořídíte o trochu dráž a jsou dostupné během června.

V ceně letenky u Wizz Airu máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák si zakoupíte v rámci služby Wizz Priority od 1 060 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 1 084 Kč za jeden směr.

Na nejnižší cenu letenky dosáhnou klasicky členové Wizz Discount Clubu, ostatní si musí připlatit. Cestujete-li ve dvou nebo létáte-li s Wizz Airem častěji, doporučujeme zakoupení tohoto členství.

Jak se dostat z letiště a další informace se dočtete v našem novém průvodci letištěm Korfu.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Řecka

Do Řecka již můžete cestovat jako dřív. Nepotřebujete žádné očkování, test ani formulář. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Korfu si prostě zamilujete!

Korfu, Corfu, Smaragdový ostrov, Kerkyra… mnoho názvů pro jeden a ten samý řecký ostrov Jónského moře, a úžasné místo k poznávání. Z pohlednic nebo katalogů cestovních kanceláří určitě znáte božskou pláž Paleokastritsu a historickou část hlavního města, o čem jste možná ale neslyšeli je výtečná chuť místních ryb zalitých v bohaté rajčatové omáčce, vůně čerstvě upečné tyropity a ty úchvatné východy a západy slunce nad tak trochu divokou a nepopiratelně fotogenickou krajinou. Půjčte si auto a poznejte korfské vnitrozemí, odpočívejte dlouhá odpoledne pod spalujícím jižanským sluncem, koupejte se v azurových vodách a dny zakončujte se skleničkou vína na hotelové terase. Korfu budete opouštět jen s těžkým srdcem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Korfu za 1 298 Kč
Červnové Korfu z Vídně

Bude se hodit

Letiště Korfu (CFU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)