Červnová Kréta – Heraklion z Vídně
26.4.2021

Červnová Kréta – Heraklion z Vídně

774

O této nabídce

Řecko se pomalu ale jistě připravuje na start letní turistické sezony. Zrušilo povinnou karanténu pro přijíždějící cestovatele a ti s očkováním nemusí předkládat ani negativní test. Řecko během letošního léta bude jistota. Minulý týden jsme vám servírovali tip na letenky do Athén za 517 Kč. Dnes budeme v tipech na levné letenky do Řecka pokračovat. Na palubě růžového nízkonákladového dopravce, Wizz Air, si můžete za prima cenu zaletět na ostrov Kréta. Červnové zpáteční letenky z Vídně do Heraklionu ulovíte za 774 Kč. Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup význam.

Podmínky pro cestování

Řecko po přijíždějících cestovatelích z ČR požaduje negativní PCR test na COVID-19 (ne starší 72 hodin). Tato povinnosti se nevztahuje na děti mladší 5 let. Výjimku mají také osoby s dokladem o vakcinaci proti nemoci COVID-19. Dále musí všichni přijíždějící vyplnit tento registrační formulář.  Aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Řecko se nyní nachází v červené kategorii, ovšem do termínu vaší cesty se může jeho postavení několikrát změnit – doufejme, že případně jen k lepšímu.

Vydejte se na ostrov Kréta

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí vašeho cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 11. 6. za 1 161 Kč (bez WDC za 1 678 Kč)
  • 16. – 23. 6. za 903 Kč (bez WDC za 1 420 Kč)
  • 21. 6. – 2. 7. za 774 Kč (bez WDC za 1 291 Kč)
  • 23. 6. – 2. 7. za 1 032 Kč (bez WDC za 1 549 Kč)

Ubytování

 Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Krétě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Šikovným a užitečným pomocníkem při trávení dovolené na Krétě bude vlastní auťák. Maximální flexibilita a dostupnost všech zákoutí ostrova vám umožní si výlet užít dosyta. Podívejte se na nabídku do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Vídně na Krétu za 774 Kč

Červnová Kréta – Heraklion z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)