Cenová válka se přesouvá do Prahy, letní Bari za parádní cenu
12.6.2020

Cenová válka se přesouvá do Prahy, letní Bari za parádní cenu

758

O této nabídce

Dlouho očekávaná cenová válka mezi dopravci Wizz Air a Ryanair se začíná projevovat. Již včera zazněl první velký výstřel z vídeňského letiště Schwechat, kde cena letenek na letní prázdniny spadala na neuvěřitelných 480 Kč. Nyní se hledí pušek rivalů zaměřuje na Prahu. Prázdninové zpáteční letenky do italského Bari nyní můžete pořídit již za 758 Kč. Tuto cenu nabízí aerolinka Wizz Air, avšak na nejlevnější letenky u tohoto dopravce dosáhnete pouze tehdy, jste-li členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte, na scénu přichází rival Ryanair, který letenky do téže destinace nabízí za 938 Kč.

Turistům je Itálie otevřena již od 3. června. Od tohoto dne se tak přilétávající cestující nemusí podrobovat testům ani dvoutýdenní karanténě. To samé platí i při návratu do České republiky, a to od 15. června.

Proč navštívit letní Bari?

Bari je nádherné město ležící v Apulii na samém jihu Itálie. Mísí se v něm působivé kontrasty, staré a nové, hlučné i klidné. Bari Vecchia je poseto bazilikami a úchvatnými kostely a v ulicích tam opálené Italky ručně tvarují těstoviny orecchiette. Z balkónů tam visí barevné prádlo a pod ním se hlasitě prohánějí skútry. Smočte své tělo v průzračných vodách Jaderského moře a zas uschněte pod hřejivými paprsky slunce. Pobřeží je v Apulii lemováno nejen zlatavými písky, ale také přístavy s vůní čerstvých ryb, kde rybáři prodávají své úlovky a opravují sítě.

 • Rezervujte: přes web aerolinek Ryanair a Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • Wizz Air
   • 8. – 12. červenec za 958 Kč (1 478 Kč bez WDC)
   • 9. – 16. srpen za 758 Kč (1 278 Kč bez WDC)
   • 30. srpen – 2. září za 828 Kč (1 348 Kč bez WDC)
  • Ryanair
   • 17. – 21. červenec za 980 Kč
   • 24. – 28. srpen za 938 Kč
   • 31. srpen – 11. září za 973 Kč

Ubytování

Širokou nabídku ubytování najdete klasicky na na Bookingu, Hotels či AirBnB. Prozatím doporučujeme vybírat ta, co nabízí službu zrušení rezervace zdarma. Tu naleznete například u tohoto hotelu Barion za 849 Kč/os./noc vč. snídaně v ceně.

Autopůjčovna

Pro prozkoumání vnitrozemí nebo nekonečných písečných pláží doporučujeme si zapůjčit vlastní povoz. Přehled těch nejlepších nabídek aut najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Bari s Wizz Airem za 758 Kč

Cenová válka se přesouvá do Prahy, letní Bari za parádní cenu

Náhled zpáteční letenky z Prahy do Bari s Ryanairem za 938 Kč

Cenová válka se přesouvá do Prahy, letní Bari za parádní cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)