Business class letenky z Vídně do keňského Nairobi
24.8.2023

Business class letenky z Vídně do keňského Nairobi

28 742

O této nabídce

Další destinací, do níž můžete v rámci aktuální promo akce saúdskoarabské letecké společnosti Saudia ulovit levné letenky v prémiové cestovní třídě, je východoafrická Keňa. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do tamějšího hlavního města Nairobi (NBO) pořídíte za pěknou cenu 28 742 Kč! Termíny jsou k dispozici během podzimních měsíců (od září do listopadu) – jednom z nejlepších období pro pozorování divoké zvěře (závěr suché sezony a velká migrace zvířeny za zdroji pitné vody). Routing v obou směrech zahrnuje svižné přestupy v saúdskoarabské Džiddě (JED).

Lákavé letenky v business class pořídíte momentálně také na Mauricius – z Mnichova za 33 276 Kč nebo do japonského Tokia – z Budapešti za 34 965 Kč.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky na dálkovém letu (Airbus A330) z Džiddy do cílové destinace a zpět
  • prvotřídní catering během letu (zde ale pozor! Saudia na svých letech nenabízí žádné alkoholické nápoje)
  • možnost navštívit letištní salonky – v Džiddě, kde vás čekají dva přestupy, byla před pár měsíci otevřena zbrusu nová „AlFursan lounge“
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Cestování do Keni je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Víza

O turistické vízum do Keni je nutné žádat online. Poplatek za jednovstupové turistické vízum platné 3 měsíce od data vydání činí 51 USD. Vyřízení žádosti trvá 48 hodin, doporučujeme ale o vízum žádat s dostatečným předstihem. Pro vstup do Keni je dále nutný cestovní pas s platností alespoň šest měsíců od data vstupu do země a také zpáteční letenka.

Náhled letenky z Vídně do Nairobi v business class za 28 742 Kč

Business class letenky z Vídně do keňského Nairobi


Bude se hodit

Nairobi Jomo Kenyatta (NBO)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)