Do Japonska v business class: zpáteční letenky z Budapešti do Tokia
21.8.2023

Do Japonska v business class: zpáteční letenky z Budapešti do Tokia

34 965

O této nabídce

Po včerejším tipu na letenky v business class s cílem na ostrově Mauricius tu pro vás máme další zajímavou příležitost pro výlet v prémiové cestovní třídě. V rezervačním systému egyptského národního dopravce EgyptAir se totiž objevily zpáteční letenky z Budapešti (BUD) do Japonska, na tokijské letiště Narita (NRT), v business class za skvělou cenu 34 965 Kč. A to je skutečně pecka, neboť standardně podobné letenky vyjdou na více než 60 tisíc Kč.

Recenzi na cestování v business class na palubě Boeingu 787-900 od EgyptAiru najdete např. na YT kanálu Joshe Cahilla nebo na blogu Frequent Miler.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel á 32 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky (na dálkových letech obsluhovaných Boeingy 787-9 Dreamliner -> Káhira – Tokio a zpět)
  • prémiový catering během letu
    • v případě EgyptAiru bohužel bez alkoholických nápojů (dle zkušenosti cestovatelů si však lze přinést vlastní alkohol z letištního duty free obchodu)
  • možnost navštívit letištní salonky v Budapešti, Káhiře i Tokiu
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Cestování do Japonska je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Náhled letenky z Budapešti do Tokia za 34 965 Kč

Do Japonska v business class: zpáteční letenky z Budapešti do Tokia


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

EgyptAir

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)