Business class letenky do Peru: Lima z Madridu po celý rok
15.5.2024

Business class letenky do Peru: Lima z Madridu po celý rok

30 464

O této nabídce

Se zajímavými tarify v business class se nám v posledním týdnu docela roztrhnul pytel. Kromě akčních letenek do Indie za 20 339 Kč nebo do Austrálie za 48 590 Kč tady máme levné business class letenky také do Jižní Ameriky. V rezervačním systému aerolinky LATAM se objevily zlevněné letenky do Peru, což samozřejmě neuniklo našim zrakům. Zaleť si do populární jihoamerické destinace díky zpátečním letenkám z Madridu (MAD) do Limy (LIM) od 30 464 Kč. Termínů je k dispozici poměrně dostatek napříč téměř celým kalendářním rokem, stačí pouze trochu hledat a vybrat si ta nejvhodnější data.

Co všechno letenky v business class obsahují?

  • velmi štědrý zavazadlový limit = 2 ks odbavených zavazadel (celkem 46 kg k odbavení);
  • plně polohovatelné sedačky na dálkových letech operovaných Boeingy 787-8/9 Dreamliner;
  • prvotřídní catering během letu (vč. alkoholických nápojů);
  • možnost navštívit letištní salonky na všech letištích – v Madridu, Bogotě i Limě;
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla.

Jak na přískoky do Madridu?

Z Prahy do Madridu se dostaneš na křídlech hned třech dopravců. Tradičně nejlevnější letenky ulovíš u Ryanairu (3× týdně – pondělí, středa, pátek). Případně lze využít také služeb Českých aerolinií (4× týdně – pondělí, čtvrtek, pátek, neděle) nebo Iberie (dokonce 10× týdně).

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Peru

Cestování do Peru je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci.

Náhled letenky z z Madridu do Limy za 30 464 Kč

Business class letenky do Peru: Lima z Madridu po celý rok


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

LATAM Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)