Belgie: levné letenky z Katovic do Bruselu – Charleroi
31.1.2024

Belgie: levné letenky z Katovic do Bruselu – Charleroi

688

O této nabídce

Belgie, to je ráj pro milovníky jídla. Pokud máte rádi výlety spojené s ochutnáváním místních dobrot, nenechte si ujít nabídku aerolinky Wizz Air. Díky ní koupíte letenky z polských Katovic do Bruselu za jednotnou cenu 688 Kč. Dopravce nabízí dvě rotace týdně v neděli a ve středu a letenky za pár korun pořídíte po celý únor a březen. Co třeba od neděle 18. února do středy 21. února? Cílovým přístavem pro vás bude sekundární letiště Charleroi (CLR), ze kterého se snadno dostanete do hlavního města i do dalších měst po celé Belgii.

Klasicky na nejnižší ceny dosáhnete pouze při platném členství Wizz Discount Clubu a nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo plánujete s Wizz Airem létat častěji, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

Zdarma si s sebou do hlavního města Belgie vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo (55 × 40 × 23 cm) si přikoupíte v rámci služby Priority od 373 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 556 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Za pivem, vaflemi a hranolkami do Belgie

Přivstaňte si brzy z rána, posnídejte jemňoučké vafle s poctivou porcí šlehačky, vyrazte poznávat bruselské maloměsto. Ano, Brusel je metropolí nejvyšší evropské důležitosti, atmosféra vystavěná cihlovými domky a klikatými uličkami plnými cukráren, kaváren a čokoládoven je ale spíše útulná a jakoby zapomenutá okolním světem. Vychutnávejte si tuto jedinečnou atmosféru a kochejte se klenoty secese, obdivujte architekturu Muzea hudebních nástrojů i jeho exponáty plné tónů minulosti. Zavítejte na bleší trhy a nakupte věci potřebné i nepotřebné, ochutnávejte, mlsejte, opijte se tmavým belgickým pivem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Před cestou do malebné Belgie můžete očkovací certifikát i negativní test nechat v klidu doma. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Náhled letenky z Katovic do Bruselu za 688 Kč
Belgie: levné letenky z Katovic do Bruselu – Charleroi

Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)