Barcelona z Vídně nejen na Vánoce a Valentýna
4.11.2022

Barcelona z Vídně nejen na Vánoce a Valentýna

489

O této nabídce

Zaleť si na otočku nebo i delší pobyt do Barcelony – jednoho z nejkrásnějších evropských měst. Letenky do Barcelony z Vídně jsou nyní zlevněné na parádních 489 Kč! V nabídce je mnoho termínů od letošního prosince až do března příštího roku – v této době můžete díky nízké turistické sezóně očekávat nižší ceny ubytování a minimální fronty na památky a atrakce. S lehce vyšší, ale přesto naprosto senzační cenovkou se prodávají i atraktivní termíny přes vánoční svátky, konkrétně 20. – 26. prosince, a také na svátek všech zamilovaných na Valentýna, a to na 13. – 15. února. Tak co, vytáhnete svou drahou polovičku na nezapomenutelné rande?

Do Barcelony poletíte na křídlech nízkonákladové aerolinky Wizz Air. V ceně letenky je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm a hmotnosti 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit za poplatek od 10 EUR a přepravu odbaveného zavazadla o hmotnosti až 20 kg za poplatek od 15 EUR. Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cestování do Španělska

Pro vstup do Španělska není nutné v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Další detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus ve Španělsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Barcelony z Vídně

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Krásy zimní Barcelony

Barvitá a pohádková, taková je Barcelona. Mezi surrealistickými budovami Antonia Gaudího si budete připadat jako Alenka v říši divů, velkolepá Sagrada Familia ještě ani není dostavěná a už stojí za to. Park Guell vám otevře nádherný výhled na celé město, tak se zastavte na piknik. Tu živou a pulsující Barcelonu pak najdete na La Ramble, bulváru lemovaném stromy, záplavou květin a pouliční hudby. Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc.

Ubytování v Barceloně

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Barceloně

Poznejte okolí Barcelony a krajinu nádherného Katalánska po vlastní ose – z pohodlní pronajatého auta. Na nejnižší ceny pronájmu dosáhnete v naší autopůjčovně.

Náhled akční letenky do Barcelony z Prahy

Barcelona z Vídně nejen na Vánoce a Valentýna

 


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)