Baleáry: z Vídně na jarní Mallorcu
5.4.2023

Baleáry: z Vídně na jarní Mallorcu

od 937 Kč

O této nabídce

Příjemné teploty, sangria a krásná příroda. No nezní to lákavě? To vše na vás čeká na Mallorce, kam si můžete zaletět díky aerolince Ryanair. Ta nabízí zpáteční letenky z Vídně na Mallorcu od 937 Kč. Za tuto cenu je dostupný termín od 18. do 26. dubna, další termíny v dubnu a květnu pořídíte o pár korun dráž.

S sebou na oblíbený baleárský ostrov si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm si můžete zakoupit od 140 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 422 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Španělska

Pro cesty do Španělska není třeba žádných speciálních dokumentů, očkování ani testů. Aktuální informace naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Mallorca – ideální destinace v každém období

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 937 Kč
Baleáry: z Vídně na jarní Mallorcu

Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)