Babí léto na slunné Sicílii za pár stovek
19.8.2021

Babí léto na slunné Sicílii za pár stovek

518

O této nabídce

Nechce se vám loučit s létem? Prodlužte si ho na italské Sicílii – vysoké teploty tam přetrvávají i v podzimních měsících a letenky z Prahy pro vás máme za hubičku. Kupte si zpáteční letenky na přímé lety v září nebo v říjnu do sicilského Trapani za pouhých 518 Kč. Poletíte na křídlech nízkonákladové společnosti Ryanair. S sebou si můžete bezplatně vzít malé příruční zavazadlo o rozměrech nejvýše 40 × 25 × 20 cm, větší příruční zavazadlo mohou přepravovat pouze cestující se zakoupeným prioritním nástupem. Odbavené zavazadlo podléhá poplatku od 10 EUR.

Slunná Sicílie

Jako míč kopaný italskou botou leží uprostřed Středozemního moře ostrov Sicílie. Je nádherný, barevný, jak kdyby zastavený v čase. V samém jeho srdci se vysoko k nebi zdvihá mohutná Etna, nevyzpytatelná sopka, hrozivá ale i štědrá jakožto dárkyně úrodné půdy pro sicilské zahrady a vinice. Vždyť právě tam pod spalujícím sluncem dozrává slaďonká, opojná Marsala. Vydejte se za úchvatnými památkami až z dob starověkého Řecka nebo se svlékněte do plavek a smočte svá těla v průzračné vodě.

Levné letenky na Sicílii

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19

Před odletem je nutné vyplnit vstupní formulář a prokázat se zeleným certifikátem EU. Výjimka se vztahuje na děti do 6 let. Na místě je nutné se prokázat tímto certifikátem také při vstupu do stravovacích zařízení, na kulturní a sportovní akce a soutěže, do muzeí, galerií, plaveckých bazénů, lázní, na festivaly a další veřejné akce a veřejné prostory. Pro tyto účely, nikoliv však pro vstup do země, stačí mít absolvovanou první dávku očkování proti COVID-19 před alespoň 15 dny. Pokud nejste očkováni ani jednou dávkou očkování a ani jste v uplynulých 180 dnech nemoc neprodělali, bude pro vstup do výše zmíněných prostor a na výše zmíněné akce nutné absolvovat antigenní nebo PCR test na místě.

Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. Nezapomeňte, že do termínu vašeho odletu se mohou podmínky pro cesty změnit. Aktuální podmínky návratu z Itálie do ČR naleznete v našem článku.

  Ubytování na Sicílii

  Nejlevnější ubytování na Sicílii naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

  Autopůjčovna na Sicílii

  Sicílii nejlépe poznáte z pohodlí pronajatého automobilu – mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny na Sicílii v našem srovnávači autopůjčoven.

  Náhled letenky z Prahy na Sicílii za 518 Kč

  Babí léto na slunné Sicílii za pár stovek


  Bude se hodit

  Letiště Praha (PRG)

  Ryanair

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)