Azurové pobřeží: z Vídně do Nice
15.6.2023

Azurové pobřeží: z Vídně do Nice

od 475

O této nabídce

Zaleťte si za teplem a koupačkou na Francouzskou Riviéru za pár kaček. Letenky z Vídně do Nice, jejichž cena začíná na 475 Kč, na vás čekají u aerolinky Wizz Air. Nejlevnější termín ulovíte s odletem 17. a návratem 24. září. Letenky za skvělou cenu jsou dostupné po celé září a říjen letošního roku, na pár dní či klidně na týden. Využít můžete i státní svátek.

U Wizz Airu máte v ceně letenky zdarma jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák s rozměry 55 × 40 × 23 cm si zakoupíte v rámci služby Priority od 853 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 732 Kč v jednom směru.

U růžového dopravce na nejlevnější ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu přes stránky Wizz Airu. Pokud cestujete ve dvou, či častěji s touto aerolinkou, doporučujeme zakoupení členství.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesty do Francie

Při cestách do Francie se nemusíte prokazovat negativním testem, očkovacím certifikátem nebo vstupním formulářem. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 475 Kč
Azurové pobřeží: z Vídně do Nice

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)