Austrálie: z Vídně do Perthu s odbaveným zavazadlem
16.10.2023

Austrálie: z Vídně do Perthu s odbaveným zavazadlem

22 469

O této nabídce

Je vaším snem Austrálie? S akčními letenkami k protinožcům přichází aerolinka Turkish Airlines, díky které ulovíte letenky z Vídně do Perthu ležícího na západě země. Zpáteční letenka s odbaveným zavazadlem vás vyjde na 22 469 Kč na termíny během letošního listopadu a poté v únoru a březnu 2024. Po cestě vás čekají dva pohodové přestupy – v Istanbulu (IST) a Kuala Lumpur (KUL). Prozkoumejte Austrálii například v termínu od 15. února do 12. března.

Zavazadlová politika Turkish Airlines je velmi přívětivá, do Austrálie si s sebou můžete vzít odbavené zavazadlo do 30 kg, kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za dobrodružstvím do Austrálie

Shrnout důvody proč navštívit Austrálii jen v pár větách snad ani není možné. Austrálie je prostě srdcovka, jiný svět a přesto kulturou tomu našemu tak podobná. Její zlatavé pobřeží je lemováno vysokánskými mrakodrapy i písky nekonečných pláží, pod vodou kopírované pestrými barvami Velkého bariérového útesu. Oceán je obývaný delfíny i majestátními velrybami. Drsný příboj vábí k surfování, husté džungle k poznávání a krása přírodních scenérií vás nenechá spát. V korunách stromů se schovávají roztomilé koaly a červenými pouštěmi skákají klokani. Staňte v úžasu před posvátným kamenem Uluru, ctěte ale prosím víru aboridžinců a nevystupujte na něj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Pro vstup potřebujete turistické vízum, které obdržíte zdarma – mrkněte na náš návod. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Austrálii“.

Náhled letenky z Vídně do Perthu za 22 469 Kč
Austrálie: z Vídně do Perthu s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Kuala Lumpur (KUL)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)