Athény z Vídně nejen na prodloužené víkendy
17.9.2020

Athény z Vídně nejen na prodloužené víkendy

534

O této nabídce

Množství našich tipů v posledních dnech se týká letenek do Řecka. Ať již při cestě na řecké ostrovy (Rhodos z Prahy za 1 169 Kč, Korfu z Prahy také za tisícovku, nebo Mykonos z Vídně za 533 Kč) či přímo do metropole Athény, které jsou ostatně naším dnešním tipem,  totiž nemusíte podstupovat žádné martyrium v podobě povinného testu před cestou / po návratu či karantény. Zpáteční letenky z Vídně do Athén pořídíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air na množství termínů během září a října za 534 Kč. Zejména v říjnových termínech na tuto cenu dosáhnou naprosto všichni cestovatelé, tudíž ani není třeba disponovat členstvím ve Wizz Air Discount Clubu. Nabízí se tedy vyrazit do Řecka na prodloužené víkendy, anebo klidně na delší pobyt. Trasa z Vídně do Athén by měla být operována 5× týdně (každý den s výjimkou úterý a soboty).

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Navštivte Athény

Historie, sport, kultura, umění, gastronomie a relax – tohle všechno jsou Athény. Vyškrábejte se na Akropoli a pořádně se rozhlédněte. Už nikdy nebude slavné řecké historii blíž, než právě zde. Proběhněte se po Panathénském stadionu, jako tu běhali atleti při I. mezinárodních letních olympijských hrách v roce 1896. Nenechte si ujít návštěvu Archeologického muzea a jeho slavných vykopávek. Posaďte se do hlediště Dionýsova divadla, prvního kamenného divadla na světě. Ve čtvrti Monastiraki v některé z taveren obohaťte své zážitky o dokonalou řeckou kuchyni. A nakonec se s plným břichem a hlavou plnou nových zkušeností nechte metrem odvézt za město a plácněte sebou na pláž.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 21. – 28. 9. za 534 Kč (bez WDC 801 Kč)
  • 24. – 28. 9. za 534 Kč (bez WDC 801 Kč)
  • 25. – 28. 9. za 534 Kč (bez WDC 1 068 Kč)
  • 2. – 5. 10. za 534 Kč pro všechny
  • 9. – 12. 10. za 534 Kč pro všechny
  • 16. – 19. 10. za 534 Kč pro všechny
  • 22. – 29. 10. za 534 Kč pro všechny
  • prakticky jakákoliv termínová kombinace v říjnu za 534 Kč pro všechny bez rozdílu 

Ubytování

Přestože je termín potenciálního výletu již téměř za rohem, doporučujeme si rezervovat ubytko nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Jako tradičně hledejte nejširší nabídku na Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Budete-li si chtít zpestřit pobyt v řecké metropoli výletem po poloostrově Attika či ještě dále do vnitrozemí, tak si určitě půjčte vlastní auťák. Sesumírovanou nabídku osvědčených autopůjčoven hledejte pod jednou střechu u nás.

Náhled letenky z Vídně do Athén za 534 Kč

Athény z Vídně nejen na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)