V září či říjnu z Prahy na řecký ostrov Korfu
8.9.2020

V září či říjnu z Prahy na řecký ostrov Korfu

914

O této nabídce

Rádi byste se ještě během následujících týdnů vydali k moři, ale nevíte přesně kam? Pak vězte, že vám rozmýšlení usnadní epidemiologická situace, neboť seznam zemí, kam čeští občané mohou relativně svobodně cestovat (bez nutnosti absolvovat placené testování či karanténu) není příliš široký. Druhým aspektem jsou pak samozřejmě ceny letenek. Při pohledu na obě dvě kritéria velmi dobře vychází Řecko. A my tu máme tip na výlet na řecký ostrov Korfu. Zpáteční letenky z Prahy na Korfu na říjnové týdenní turnusy pořídíte za skvělou cenu 914 Kč. Pokud byste rádi s Ryanairem letěli již v září, pak si připlatíte jen pár stovek.

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Vyrazte na řecký ostrov Korfu

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou. Řecký ostrov Korfu je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Zlatě se ve dne třpytí nekonečné písčité pláže lemovány průzračným mořem. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Korfu!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 17. – 24. 9. za 1 369 Kč
  • 19. – 24. 9. za 1 369 Kč
  • 19. – 27. 9. za 1 973 Kč
  • 24. – 27. 9. za 1 973 Kč
  • 26. 9. – 4. 10. za 1 686 Kč
  • 4. – 11. 10. za 914 Kč
  • 11. – 18. 10. za 914 Kč

Ubytování

Přestože je termín potenciálního výletu již téměř za rohem, doporučujeme si rezervovat ubytko nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Jako tradičně hledejte nejširší nabídku na Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Na řeckém ostrově Korfu se vlastní kára bohatě vyplatí. Nabídku dostupných auťáků naleznete pěkně sesumírovanou v naší autopůjčovně. Prozatím však s rezervací samotnou můžete klidně počkat a sledovat vývoj situace.

Náhled letenky z Prahy na Korfu za 914 Kč

V září či říjnu z Prahy na řecký ostrov Korfu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)