Babí léto na řeckém ostrově Mykonos – z Vídně
14.9.2020

Babí léto na řeckém ostrově Mykonos – z Vídně

533

O této nabídce

Přestože některé další země (Dánsko a Švýcarsko) vystavily v posledních dnech České republice a jejím občanům „červenou“, cestám do Řecka zatím stále nic nebrání. Máte-li chuť před příchodem podzimu ještě zamířit k moři, zabruste do rezervačního systému maďarské aerolinky Wizz Air a využijte levných letenek z Vídně na řecký ostrov Mykonos. Zpáteční letenky prakticky na všechno říjnové termíny pořídíte za 533 Kč. Tato cena tradičně platí pro členy Wizz Air Discount Clubu, zatímco cestovatelé nedisponující tímto členstvím zaplatí jen nepatrně více, a to rovných 800 Kč. Vzhledem k rotaci letů 2× týdně můžete na Mykonos, ležící v řeckém souostroví Kyklady, vyrazit buď na celý týden či klidně jen prodloužený víkend (sobota–úterý).

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Zaleťsi na Mykonos

Mykonos je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů mezi řeckými ostrovy. Je známý pro své krásné pláže, luxusní letoviska, všudypřítomné bílé budovy a typické řecké mlýny. Ochutnejte místní jídlo s nádechem východu, zažijte nezapomenutelné západy slunce a zavítejte na místní party, která se stane jednou z nejlepších ve vašem životě. Ostrov je zkrátka hlavní cíl pro každého, kdo touží po slunci, moři a pravé středomořské atmosféře.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 22. – 29. 9. za 1 333 Kč (1 733 Kč bez WDC)
  • 3. – 6. 10. za 533 Kč (800 Kč bez WDC)
  • 10. – 13. 10. za 533 Kč (800 Kč bez WDC)
  • 10. – 17. 10. za 533 Kč (800 Kč bez WDC)
  • 17. – 20. 10. za 533 Kč (800 Kč bez WDC)
  • 17. – 24. 10. za 533 Kč (800 Kč bez WDC)

Ubytování

Přestože je termín potenciálního výletu již téměř za rohem, doporučujeme si rezervovat ubytko nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Jako tradičně hledejte nejširší nabídku na Bookingu, Hotels či AirBnB. 

Autopůjčovna

Mykonos rozhodně nepatří mezi největší ostrovy, avšak i zde se rozhodně vyplatí zapůjčení vlastního auta. Přehled těch nejlepších nabídek najdete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 533 Kč

Babí léto na řeckém ostrově Mykonos – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)