Z Prahy do Řecka na ostrov Rhodos
16.9.2020

Z Prahy do Řecka na ostrov Rhodos

1 169

O této nabídce

Toužíte po dovolené u moře ještě během letošního roku? Pak by se vaše zraky měly upírat především na Řecko. Vstup českých občanů do této jihoevropské země zatím není naštěstí nijak omezován a vystačíte si s vyplněným vstupním formulářem (návod na jeho vyplnění níže). Využít můžete jednak přímé linky na ostrov Korfu (tip na levné letenky hledejte v našem článku), anebo se vydat na ostrov Rhodos. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Rhodos ležící téměř u tureckých břehů pořídíte během měsíce října od 1 169 Kč. Vzhledem k rotaci letů společnosti Ryanair jsou dostupné týdenní turnusy (pátek–pátek). Na Rhodu vás čeká i v říjnu velmi pěkné počasí (teplota vody průměrně v desátém měsíci roku dosahuje příjemných 24°C).

Ryanair navíc prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě komplikací vstupu českých občanů do Řecka, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně.

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

Řecký ostrov Rhodos

Relax, turistika, zábava či romantika a… historie! Všechno dostanete, navštívíte-li Rhodos! Čerpejte zasloužený odpočinek a noční příval divoké zábavy ve Faliraki na jedné z nekonečných zlatých pláží největšího z Dodekanéských ostrovů a neberte tu sílu na pokoření hory Ataviros, které vám nezabere víc než šest hodin. Je to moc? Pak se pusťte raději dolů do údolí Motýlů a vychutnejte si tu nejromantičtější pěti kilometrovou cestu posetou tisícem motýlích křídel. Nechte se na nich přenést do paláce Velmistrů, který je historickou dominantou hlavního města stejně jako Rytířská ulice, jedna z nejzachovalejších středověkých ulic v Evropě. Rhodos – ostrov, jenž vyplní všechny vaše sny!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: říjen 2020
  • Termíny:
    • 2. – 9. 10. za 1 258 Kč
    • 9. – 16. 10. za 1 169 Kč
    • 16. – 23. 10. za 1 796 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se na ostrově Rhodos můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. 

Autopůjčovna

Staňte se flexibilními a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 1 169 Kč

Z Prahy do Řecka na ostrov Rhodos


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)