Arménie na podzimní a zimní prodloužené víkendy z Prahy
22.2.2023

Arménie na podzimní a zimní prodloužené víkendy z Prahy

1 780

O této nabídce

Sotva se začala prodávat nová linka z Prahy do Jerevanu a už ceny letenek klesají pod dva tisíce. Podzimní a zimní letenky od listopadu do února příštího roku koupíte již od 1 780 Kč! V akci je mnoho termínů především na prodloužené víkendy od pátku do pondělí a také termíny přes státní svátek 17. listopadu, Vánoce a Silvestr! Pokud vám prodloužený víkend nestačí, není problém nakombinovat lety tak, abyste v Arménii zůstali celý týden nebo i déle. Tak na co ještě čekáte?

Cena letenky zahrnuje přepravu malého příručního zavazadla s rozměry do 40 x 30 x 20 cm a hmotností 10 kg. Přepravu většího příručního zavazadla lze zakoupit spolu s přednostním nástupem za poplatek, který se různí dle obsazenosti letu.

Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cestování do Arménie

Pro vstup na území Arménie není nutné v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Arménii.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do Jerevanu z Prahy

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Kulturní a přírodní krásy Arménie

Arménií se line smutný příběh. S pukajícím srdcem přišla o vznešený Ararat, památnou biblickou horu, natolik významnou pro Armény. Její mohutná silueta tyčící se za dnešními hranicemi Arménie žalostnou historii neustále připomíná. Pohlédněte na tuto překrásnou zem jinak, najděte v ní příběhy s radostným koncem. Toulejte se zvrásněnou krajinou a naslouchejte konejšivému tichu. Kochejte se pohledem na romantické zříceniny kostelů a klášterů vystavěné na těch nejdramatičtějších místech. Poznejte vřelé místní obyvatele a okuste arménský chléb s polévkou spas či khash. Poddejte se okouzlující Arménii.

Ubytování v Arménii

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking či AirBnB (rezervací přes tyto odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Vzhledem ke vzdálenému termínu vaší cesty vám raději doporučujeme rezervovat ubytko s možností bezplatného storna.

   Náhled letenky do Jerevanu z Prahy

   Arménie na podzimní a zimní prodloužené víkendy z Prahy

    


   Bude se hodit

   Letiště Praha (PRG)

   Wizz Air

   Subscribe
   Upozornit na
   guest
   0 Komentáře
   Zpětné vazby
   Ukázat všechny komentáře
   Už ti letenky nikdo nevyfoukne
   Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
   Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)