Argentina: z Vídně do Buenos Aires s Turkish Airlines
27.2.2024

Argentina: z Vídně do Buenos Aires s Turkish Airlines

15 989

O této nabídce

Letenky do Latinské Ameriky za dobrou cenu tu moc často nemáme, proto si nenechte utéct dnešní tip. Oblíbená aerolinka Turkish Airlines nabízí ve spolupráci s Copa Airlines zpáteční letenky z Vídně do argentinského Buenos Aires. Pořídíte je za 15 989 Kč na dubnové termíny a v ceně letenky máte i dvě odbavená zavazadla. Po cestě vás čekají dva přestupy, a to v Istanbulu (IST) a Panamě (PTY). Navštivte nádhernou Argentinu například v termínu od 13. do 27. března. 

V ceně letenky máte přepravu hned dvou odbavených zavazadel o váhovém limitu do 23 kg. Na palubu si pak vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Během letů dostanete také občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Zamilujte se do Argentiny

Argentina je zemí vášnivého tanga, fantastických steaků, skvělé kávy i fascinující přírody. Protančete se zemí Lionela Messiho, Maradony či Evity Perónové z Buenos Aires, přes průzračná jezera, hluboké lesy, hejna plameňáků a hory v Patagonii k Ohňové zemi a k 600 km dlouhému Magalhãesovu průlivu. Přidejte se k 1 % lidí, kteří na vlastní oči zahlédli velryby, vydejte se na poloostrov Valdés, kde tito giganti kralují. Ztraťte se ve změti ostrovů při plavbě po řece Paraná obklopeni vůní květin a zpěvem ptáků. Zanechte stopu na Aconcague – nejvyšší hoře Ameriky. Ochutnejte červené víno ze zdejších vinic a uchovejte si tak chuť Argentiny navždy ve vašich srdcích!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a navštivte to nejlepší z Argentiny. Skvělou káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 917 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Argentiny

Očkovací certifikát a negativní test můžete před cestou do Argentiny nechat s klidem doma. Žádná omezení nejsou ani během přestupů. Více informací najdete na našich stránkách „Koronavirus v Argentině“, „Koronavirus v Panamě“ a „Koronavirus v Turecku“.

Náhled letenky z Vídně do Buenos Aires za 15 989 Kč
Argentina: z Vídně do Buenos Aires s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Copa Airlines

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)