Andalusie: lednové letenky z Vídně do Malagy
18.12.2023

Andalusie: lednové letenky z Vídně do Malagy

979

O této nabídce

Vyrazte za lednovými slunečními paprsky na samý jih Pyrenejského poloostrova. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte levné zpáteční letenky z Vídně (AGP) do španělské Malagy (AGP) za 979 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset drobně připlatit). Za sympatické ceny jsou dostupné letenky na mnoho lednových termínů – inspiraci najdete níže,  nicméně data odletů a příletů lze libovolně kombinovat.

Veškeré informace o letišti v Malaze (AGP), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí španělské Andalusie, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během ledna vás týdenní pronájem malého vozu vyjde kolem 2 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Malagy za 979 Kč

Andalusie: lednové letenky z Vídně do Malagy


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)