Aljaška v červnu a září z Mnichova a dalších německých letišť
13.4.2022

Aljaška v červnu a září z Mnichova a dalších německých letišť

11 703

O této nabídce

Kromě letenek do Panamy za 8 tisíc Kč dnes v nabídce Lufthansy ulovíme ještě jednu parádu – leží na severu severoamerického kontinentu a je to Aljaška! Zpáteční letenky z německých letišť (Drážďany, Berlín, Norimberk, Mnichov) do Anchorage totiž pořídíte v červnových a poté opět zářijových termínech za hodně pěkné ceny. Nejlevnější letenky na Aljašku ulovíte při odletech z Mnichova, a to za 11 703 Kč. O trochu dražší letenky jsou pak k dostání z Berlína, Norimberku či třeba Drážďan.

V obou směrech vás čeká jeden přestup ve Frankfurtu. Zaoceánský segment je vždy operován dceřinou společností Eurowings Discover, zatímco přískoky do Frankfurt velmi často netradičně vlakem Deutsche Bahn. Základní tarif „Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, budete-li potřebovat odbavené, kupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Basic“ za příplatek cca 55 €/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Pro cestu na Aljašku je aktuálně nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: snadno přes náš vyhledávač nebo přímo přes stránky aerolinky Lufthansa
 • Zavazadla: 1 ks příručního s limitem 8 kg
 • Dostupnost: červen & září 2022
 • Příkladové termíny:
  • 13. – 23. 6.
  • 16. – 25. 6.
  • 18. – 27. 6.
  • 20. – 30. 6.
  • 1. – 11. 9.
  • 3. –11. 9.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za dobrodružstvím na Aljašku

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Aljašku za 11 703 Kč

Aljaška v červnu a září z Mnichova a dalších německých letišť


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)