Do Panamy z Norimberku, Mnichova nebo Berlína
13.4.2022

Do Panamy z Norimberku, Mnichova nebo Berlína

8 482

O této nabídce

Velmi pěknou promo akci si pro cestovatele připravila německá aerolinka Lufthansa ve spolupráci se svou dceřinou společností Eurowings Discover. Zpáteční letenky do Panamy pořídíte za skvělé ceny začínají na 8 482 Kč. Odlety jsou alokovány na blízká německá letiště – Norimberk, Mnichov nebo Berlín – zkrátka stačí si vybrat to pro vás nejdostupnější. A co termíny? Vydat se za uvedenou cenu do Střední Ameriky můžete během letošního podzimu od října do prosince.

Podmínky pro cestování

Cesta do Panamy

Vzhledem k cestě za více než půl roku, vás aktuální podmínky pálit nemusí. Věříme, že na podzim se i do Panamy bude již cestovat „jako dřív“.

Před cestou do Panamy je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Panamě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Vzhůru do Panamy

Tropický ráj porostlý neprostupnými deštnými lesy, kde se vlhkým vzduchem třepotají křehká křídla motýlů a poletují pestrobarevní papagájové za zvukové kulisy kuňkání žab a řevu divokých jaguárů. Malý kus země spojující dva kontinenty a dva oceány, obsypaný kaňkami písku, drobných ostrůvků, s kokosovými palmami a neobjevenou pláží. Podmořské akvárium zdobené korály, obývané úchvatným životem. Do toho džungle mrakodrapů, střídaná ruinami minulosti a temperamentem původních indiánských kmenů. Taková je Panama.

Náhled letenky z Norimberku do Panamy za 8 482 Kč

Do Panamy z Norimberku, Mnichova nebo Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Norimberk (NUE)

Eurowings

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)