Albánie, Bulharsko, Černá Hora nebo Řecko v létě z Katowic
30.4.2021

Albánie, Bulharsko, Černá Hora nebo Řecko v létě z Katowic

od 2 639

O této nabídce

Levné letenky k moři ulovíte v momentální promo akci polské aerolinky LOT. Největší radost budou mít cestovatelé z Moravskoslezského kraje, kteří to mají na letiště do Katowic hodinku autem. Za parádní ceny v rozmezí 2 a 3 tisícovek pořídíte zpáteční letenky přes celé léto (od června do září) prakticky do všech destinací, kam polský národní dopravce z Katowic provozuje přímé linky. Do albánské Tirany, bulharských měst Burgas a Varna, černohorské Podgoricy, na Mallorcu nebo do vybraných řeckých destinací. Kéž by jednou za podobné ceny byly k dostání i letenky k moři se Smartwings….

Podmínky pro cestování

Tranzit přes Polsko

Za účelem tranzitu přes území Polska je nutné prokázat se negativním testem na COVID-19 ne starším 48 hodin (lze antigenní i PCR). Alternativně lze využít doklad o absolvovaném očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci. Více informací na stránkách Velvyslanectví ČR ve Varšavě.

Podmínky vstupu do cílových destinací

  • 🇦🇱 Albánie: bez testu i formulářů
  • 🇧🇬 Bulharsko: negativní PCR (ne starší 72 hodin) nebo antigenní test (ne starší 48 hodin), doklad o očkování (min. 14 dní od druhé dávky) nebo potvrzení o prodělané nemoci (v posledních 6 měsících)
  • 🇲🇪 Černá Hora: negativní PCR test (ne starší 72 hodin), doklad o očkování (min. 7 dní od druhé dávky) nebo pozitivní test na protilátky IgG (ne starší 30 dnů)
  • 🇬🇷 Řecko: negativní PCR test (ne starší 72 hodin) nebo doklad o očkování (min. 14 dní od druhé dávky) + registrační formulář
  • 🇪🇸 Španělsko – Mallorca: negativní PCR test (ne starší 72 hodin) + registrační formulář

Podmínky pro návrat

Návraty do České republiky se řídí Cestovatelským semaforem, který je pravidelně aktualizovaný na týdenní bázi. Naše domovina bohužel zatím neakceptuje doklady o očkování, pokud jste ale nemoc COVID-19 prodělali v posledních 90 dnech, tak se na vás pravidla vyplývající ze semaforu nevztahují a máte výjimku. Nezapomeňte ale opět na tranzit přes území Polska.

Zajímá-li vás více podrobností o podmínkách cestování do daných zemí, podívejte se na náš „Velký přehled, kam nyní na dovolenou“ (tam naleznete všechny důležité odkazy) nebo na článek „Kam cestovat s očkováním proti nemoci COVID-19“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V leckteré destinaci se vám bude hodit vlastní auťák, díky němuž vytěžíte z dovolená maximum. Mrkněte se na širokou nabídku do naší autopůjčovny.

Náhled letenky za Katowic do Tirany za 2 639 Kč

Albánie, Bulharsko, Černá Hora nebo Řecko v létě z Katowic


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)