Akční letenky z Prahy na Mauricius s Turkish Airlines
8.5.2024

Akční letenky z Prahy na Mauricius s Turkish Airlines

15 686

O této nabídce

Olalá, do Indického oceánu jsme dlouho neletěli. Dnešní sváteční den nám zpříjemnila aerolinka Turkish Airlines, která si připravila akční letenky z Prahy na exotický Mauricius. Ulovíš je za cenu 15 686 Kč na termíny v květnu a červnu letošního roku. Tak se hoď do pohody na pláži v teple například v termínu od 27. května do 10. června. Po cestě tě čeká jeden přestup v Istanbulu (IST).

Díky přívětivé zavazadlové politice tureckého dopravce máš v ceně hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si vezmeš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Těšit se můžeš také na teplé občerstvení a širokou nabídku nápojů.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Zaleť si do ráje

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti auto a prozkoumej krásy Mauricia. Perfektní káru najdeš v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 591 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před odletem si nezapomeň vyplnit příjezdový formulář. Další dokumenty nejsou třeba, více se dočteš na naší stránce.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 15 686 Kč
Akční letenky z Prahy na Mauricius s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Mauricius (MRU)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)