Akční letenky na Tchaj-wan: v květnu a červnu z Mnichova
9.5.2024

Akční letenky na Tchaj-wan: v květnu a červnu z Mnichova

10 575

O této nabídce

Z nabídky Air China vybíráme další pěknou akci, tentokráte s cílem na ostrově Tchaj-wan. Akční letenky z bavorského Mnichova (MUC) do Tchaj-peje (TPE) ulovíš za parádní cenu 10 575 Kč. Základní tarif již navíc zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Routing tě v obou směrech povede přes Šanghaj (PVG), kde tě vždy čeká jeden klidný a delší přestup. Termíny jsou dostupné již během nejbližších týdnů v květnu a červnu. Jejich přehledný výpis najdeš tradičně v našem kalendáři.

Veškeré informace o letišti v Tchaj-peji (TPE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

Pokud tě neláká Tchaj-wan, leť do Japonska. Akční letenky do mnoha destinací od Fukuoky až po Tokio najdeš v našem článku – ceny zpátečních letenek statují na 12 589 Kč.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesty na Tchaj-wan

Na Tchaj-wan se můžete vydat již zcela bez omezení. Žádné testy, ani certifikáty, ani formuláře. Aktuální informace a opatření naleznete v našem „Průvodci Tchaj-wanem“.

Náhled letenky z Mnichova do Tchaj-peje za 10 575 Kč

Akční letenky na Tchaj-wan: v květnu a červnu z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)