Akční letenky na Havaj z Frankfurtu s odbaveným zavazadlem
22.2.2024

Akční letenky na Havaj z Frankfurtu s odbaveným zavazadlem

od 13 175

O této nabídce

Máte-li v hledáčku levné letenky ze střední Evropy na Havaj, tak zbystřete. Německá aerolinka Condor ve spolupráci s WestJet nabízí levné letenky na Havaj z Frankfurtu. Na ostrov Maui, do města Kahului (OGG) pořídíte zpáteční letenky s odbaveným zavazadlem od 13 175 Kč. Na ostrov Oahu, do Honolulu, si zaletíte od 13 717 Kč. Termíny jsou dostupné během dubna až do začátku května a nejlevněji vás vyjde například odlet 18. a návrat 28. dubna. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v kanadském Vancouveru (YVR).

V ceně letenky máte také odbavené zavazadlo do 20 kg. Na palubu si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 10 cm. Na dálkových linkách dostanete teplé občerstvení a nápoje.

Dejte si havaj na Havaji

Leží uprostřed Tichého oceánu, daleko předaleko od okolního světa, žije si svým vlastním životem. Havaj je rájem na zemi. Panenská příroda pokrývá zvrásněné vnitrozemí, vulkány protínají klid svým ohňovým představením. Bílé písečné pláže jak kdyby nikde nekončily, barevný svět pod průzračnou hladinou oceánu bere dech. Korály vytváří přenádhernou kulisu drobným rybkám i velikým želvám karetám, keporkaci majestátně plují hlubinami jako moudří ochránci ostrovů. Na vlnách příboje se ještě dlouho po západu slunce pod oranžovou oblohou míhají siluety surfařů, nazývají Havaj svou mekkou. A ona jí skutečně je.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si na Havaji auto a prozkoumejte její přírodní bohatství. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 070 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA a přestup v Kanadě

Pro vstup na Havaj potřebujete elektronickou registraci ESTA. Při přestupu v Kanadě se budete muset prokázat také její kanadskou obdobou eTA. Očkování a negativní test již nepotřebujete. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“ a „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Kahului za 13 175 Kč
Akční letenky na Havaj z Frankfurtu s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

WestJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)