Akční letenky do Nepálu z Paříže a návratem do Vídně
22.12.2023

Akční letenky do Nepálu z Paříže a návratem do Vídně

9 353

O této nabídce

Letenky do Nepálu pod 10 tisíc? Tohle není sci-fi, tohle je akce aerolinky Air India! Za cenovku 9 353 Kč se podíváte do Nepálu s odletem z Paříže (CDG) a návratem do Vídně (VIE) a v ceně máte rovnou 2 odbavená zavazadla. Termíny pořídíte od ledna do března příštího roku, například od 18. do 26. března. Po cestě vás čeká jeden přestup v indickém Dillí (DEL) a cílem bude hlavní město Káthmándú (KTM).

S přískoky do Paříže si nedělejte hlavu. Spoje z Prahy nebo Vídně hravě najdete v našem vyhledávači. A nebo se rovnou mrkněte na naše tipy na letenky do Paříže.

V ceně letenky u Air India máte rovnou 2 odbavená zavazadla o maximální hmotnosti do 23 kg. Na palubu si s sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 35 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

Nejen za nejvyššími horami do Nepálu

Nepál se nachází v jižní Asii v pevném sevření Indie a Číny. Jeho severní hranici s autonomní oblastí Tibetu (Čína) tvoří majestátní pohoří Himaláje s nejvyšší horou světa Mount Everestem. Celkem se na území Nepálu nachází hned 8 ze 14 osmitisícovek, což z něj činí velmi oblíbenou destinaci pro milovníky hor i horolezce. Zdejší krajina je velmi rozmanitá a jednotlivé horské hřebeny jsou odděleny hlubokými údolí, jimiž se postupně klikatí jedny z nejhezčích treků, jež učarují naprosto každému. Jižní část země pokrývají močálovité nížiny zvané teraje, které jsou částečně porostlé tropickou džunglí. V ní potkáte například i nosorožce či slona – ideálně v Národním parku Chitwan. Nezapomeňte ani na rodiště prince Siddhárthy Gautamy neboli Buddhy v Lumbiní, jež je dnes jedním z nejvýznamnějších buddhistických poutních míst.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu a přestup v Indii

Víza do Nepálu získáte na letišti po příletu. Očkování ani test již mít nemusíte. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Pokud neopustíte prostor letiště, nemusíte mít do Indie víza. Pokud zvolíte variantu s delším přestupem a budete se chtít podívat do Dillí, obdržíte transitní víza. Očkování ani test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Náhled letenky do Nepálu z Paříže a návratem do Vídně za 9 353 Kč
Akční letenky do Nepálu z Paříže a návratem do Vídně

Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)