Do zimní Paříže z Prahy
1.12.2023

Do zimní Paříže z Prahy

od 1 408

O této nabídce

Hlavní město Francie má během zimních měsíců něco do sebe. Tak neváhejte a zaleťte si do zimní Paříže z Prahy na palubě aerolinky Vueling. Letenky ulovíte od 1 408 Kč, například v termínu od 27. února do 5. března. Další termíny pořídíte během ledna a února. Cílovým letištěm pro vás bude Orly (ORY). 

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 36 € v jednom směru. Příplatek za odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde od 33 € za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Romantická zimní Paříž

Paříž za hubičku? Oh là là! Je jedno, jestli tam letíte poprvé, nebo jste v Paříži strávili půlku života, tahle francouzská metropole je prostě srdeční záležitost. Umění, kavárny, mosty, věže, dámy v baretech (très chic!), klid zahrad i ruch velkoměsta, croissanty, vůně růží, šampaňské, romantické procházky a ten úchvatný Notre Dame… Musíme pokračovat? Francouzi vědí, jak žít, tak to zkuste taky a poobědvejte na Montmartru, navštivte moderní ​Centre Pompidou a nezapomenutelný západ slunce sledujte shora z Eiffelovky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Cesty do Francie jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Prahy do Paříže za 1 408 Kč
Do zimní Paříže z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Paříž – Orly (ORY)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)