Akční letenky do letní Málagy z Prahy
23.6.2020

Akční letenky do letní Málagy z Prahy

1 632

O této nabídce

Irská nízkonákladová společnost Ryanair nás nepřestává zásobovat levnými letními letenkami k moři. Nyní se slevové kolo štěstí zastavilo u jihošpanělské Málagy, kam se z Prahy můžete vydat již za 1 632 Kč. V kalendáři letů se nachází spousta spousta termínů během druhé poloviny července a celého srpna. Do Málagy můžete s Ryanairem letět také z Vídně – o této akci jsme vás informovali již minulý týden. Cena zpátečních letenek je v tomto případě ještě nižší a pohybuje se kolem 530 Kč.

Aerolinka Ryanair tak pokračuje v konkurenční bitvě proti tuzemským Smartwings jež měli dlouhou dobu na pražském letišti monopol. Ačkoliv, těžko říct, zda-li se můžeme bavit vůbec o nějaké konkurenci, vzhledem k tomu, že Smartwings prodávají stejnou letenku s nejlevnější marží tečující hranici 6 000 Kč.

Proč do Málagy?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

  • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: červenec – srpen 2020
  • Termíny:
    • 23. – 30. červenec za 1 650 Kč
    • 16. – 22. srpen za 1 962 Kč
    • 22. – 27. srpen za 1 632 Kč

Ubytování

Vzhledem k situaci vám stále doporučujeme rezervovat ubytování s bezplatnou možností storna. Touto službou disponuje například tento hotel Sur za 989 Kč/os./noc. Přehled nejlepších noclehů najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pro poznání toho pravého Španělska doporučujeme zapůjčit si káru. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Málagy za 1 632 Kč

Akční letenky do letní Málagy z Prahy


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)