Málaga z Vídně o letních prázdninách za bezkonkurenční cenu
18.6.2020

Málaga z Vídně o letních prázdninách za bezkonkurenční cenu

479

O této nabídce

Dostihy o nejlevnější letenky z Vídně pokračují. Vypadá to, že letošní léto bude definitivně zaslíbeno levným letenkám, o nichž si standardně během července a srpna můžeme nechat jen zdát! Zatímco v minulém týdnu jste mohli levné letenky ulovit ve výprodeji u Wizz Airu či akci Ryanairu, tento týden vám radost udělá dceřiná společnost Ryanairu – aerolinka Lauda. Včera jsme vás informovali o letenkách na Kypr za 531 Kč, které jsou mj. stále dostupné, a dnes v krasojízdě budeme pokračovat. Čeká nás Málaga o letních prázdninách za 479 Kč.

Zpáteční letenky z Vídně do Málagy pořídíte za parádních 479 Kč! A pozor – Málaga je v rámci této akce dostupná de facto každý den, kdy bude linka operována. V červenci se na jih Španělska bude létat vždy v sobotu, neděli a středu. V srpnu a září pak každý den. Je tedy jen na vás, zdali se v Málaze a okolí rozhodnete strávit celý týden či jestli do Andalusie vyrazíte třeba jen na víkend, resp. jeho prodlouženou variantu.

Proč zrovna Málaga?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 8. 7. za 479 Kč
  • 15. – 19. 7. za 479 Kč
  • 1. – 8. 8. za 479 Kč
  • 14. – 18. 8. za 479 Kč
  • 5. – 12. 9. za 479 Kč
  • 16. – 19. 10. za 479 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se nejen v Malaze můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá (byť již pevně doufáme v její stabilizaci).

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

Náhled letenky z Vídně do Malagy za 479 Kč

Málaga z Vídně o letních prázdninách za bezkonkurenční cenu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)