2v1: Tenerife z Prahy + zastávka v Lisabonu
26.9.2023

2v1: Tenerife z Prahy + zastávka v Lisabonu

3 874

O této nabídce

Minulý týden jsme vám přinesli tip na levné letenky na Kanárské ostrovy, a to na ostrov Gran Canaria. Dnes nás opět potěšila aerolinka TAP Portugal, která nabízí letenky na Tenerife z Prahy za fajn cenu. Zpáteční letenky na termíny od příštího ledna do března 2024 za 3 874 Kč. Jak už tomu u této aerolinky bývá, připravte se na přestup v portugalském Lisabonu (LIS), který rozhodně využijte k prohlídce tohoto krásného města. Cílovým letištěm pro vás bude letiště Tenerife Jih (TFS). Zaleťte si na Kanáry například v termínu od 3. do 13. března.

V ceně tarifu máte kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Classic, kdy vás i se zavazadlem vyjdou na 5 474 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Uleťte zimě na Tenerife

Tenerife, Kanárský ostrov známý také pod názvem Isla de la eterna primavera neboli ostrov věčného jara, vás zahalí svými slunečnými dny a hřejivým vánkem ze Sahary i během zimních měsíců. Zůstaňte na jihu a procházejte se po idylických plážích, zabořte holá chodidla do slaného písku. Vydejte se na sever za dobrodružstvím, bujnou zelenou krajinou, na jaře provoněnou kvítím. Tyto dva světy jsou od sebe vzdálené jen hodinku jízdy, tak nalaďte autorádio na kanárské hitovky a užijte si parádní roadtrip. Kochejte se gigantickými útesy Los Gigantes na západním pobřeží ostrova, zasypanými černým kamením sopečného původu, omývaným průzračnou oceánskou vodou. Voda v tomto období je snad příliš chladná na koupání, ale pohledy na ni a na zapadající slunce jsou nezapomenutelné jako nikdy jindy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celý ostrov snadno prozkoumáte pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás na týden vyjde od 4 026 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení, nepotřebujete test ani očkování. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 3 874 Kč
2v1: Tenerife z Prahy + zastávka v Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Tenerife Jih (TFS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)