Kanárské ostrovy: z Prahy na ostrov Gran Canaria
22.9.2023

Kanárské ostrovy: z Prahy na ostrov Gran Canaria

3 896

O této nabídce

Nemáte rádi zimu? A co ji takhle strávit v teple na Kanárských ostrovech? Aerolinka TAP Portugal nabízí zpáteční letenky z Prahy na ostrov Gran Canaria. Letenky za cenovku 3 896 Kč jsou k mání od ledna do března 2024 a je jich na výběr dostatek. Po cestě vás čeká vždy jeden přestup v Lisabonu (LIS), který doporučujeme využít k prohlídce města a cílovým letištěm pro vás bude Las Palmas (LPA).

V ceně nejlevnějšího tarifu máte kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc (kabelku či malý batoh). Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde, pokud si zakoupíte letenky v tarifu Classic za 5 496 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2023
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na průzkum Gran Canarie

Gran Canarii, ostrovu ve vodách Atlantiku, se ne nadarmo přezdívá jako ostrovu obsahující celý kontinent. Vždyť dramaticky se měnící scenérie s džunglí na severu ostrova a s hornatou krajinou ve vnitrozemí, s vyprahlou pouští na jihu a s přenádherným písečným pobřežím, snad nemůže být schováno na jednom jediném ostrově… Neuvěříte vlastním očím. Gran Canaria je v ten samý okamžik také ostrovem čtyř ročních období, kdy se horké paprsky slunce jak lusknutím prstu střídají s hustou mlhou, silným větrem a na špičkách hor snad i s několika sněhovými vločkami. Procházky po plážích jsou však idylickou romantikou 365 dní v roce a Las Palmas de Gran Canaria nabídne historii i jedinečnou kulturu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celý ostrov nejpohodlněji prozkoumáte pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás na týden v lednu vyjde od 2 860 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cesty do Španělska jsou zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Gran Canarii za 3 896 Kč
Kanárské ostrovy: z Prahy na ostrov Gran Canaria


Bude se hodit

Letiště Gran Canaria (LPA)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)