Enter Air

Enter Air

Enter Air (E4) je polská charterová aerolinka sídlící ve Varšavě. Založena byla roku 2010. Tato aerolinka operuje především charterové lety do široké škály destinací napříč Evropou, ale také do Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka a dalších destinací. Bázemi společnosti Enter Air jsou Katowice (KTW), Poznaň (POZ), Varšava (WAW) a Wroclaw (WRO).
  • Příruční zavazadlo zavazadlo o rozměrech max. 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti 5 kg
  • Občerstvení za poplatek/dle cestovní kanceláře
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.enterair.pl

Check-in a seating

Online check-in není možný. Odbavené na letišti je zdarma.

Naše recenze

Průměrná aerolinka zaměřující se především na chartery a dovolenkové destinace. Palec nahoru za čistotu letadel a rychlé odbavení na letišti, naopak palec dolů za kvalitu občerstvení a také za nulové možnosti palubní zábavy, která zvlášť na delších letech opravdu chybí.

PS: Pokud má váš let zpoždění nebo dojde k úplnému zrušení letu, můžete získat odškodnění až 600 €!

Zavazadla

Příruční zavazadlo o rozměrech max. 55 × 40 × 20 cm je ke každé letence zdarma, hmotnost takového zavazadla pak nesmí přesáhnout 5 kg.

Ke každé letence je navíc zdarma odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti až 20 kg s výjimkou vybraných destinací s váhovým limitem odbavených zavazadel pouze 16 kg. Hmotnosti odbavených zavazadel osob cestujících společně je možné kombinovat.

Nákup letenek

Enter prodává především charterové lety cestovním kancelářím. Individuální letenky do omezeného počtu destinací lze rezervovat přes enterair.pl

Kontakt

Aerolinku kontaktujte skrze e-mailovou adresu [email protected] nebo vyplněním kontaktního formuláře.

Služby

Na charterových letech závisí nabídka palubního občerstvení na objednávce vaší cestovní kanceláře – s dotazy se, prosíme, obraťte na vaši cestovní kancelář. Na ostatních letech nabízí Enter Air občerstvení jedině za poplatek. Žádné další palubní služby tato aerolinka nenabízí.

Destinace

V létě aerolinka operuje lety z polských letišť především do dovolenkových destinací v Bulharsku, Egyptě, Chorvatsku, Itálii, Řecku, Španělsku a Turecku. Celoročně pak tato aerolinka létá na letiště Heraklion (HER), Thessaloniki (SKG), Mombasa (MBA), Ochrid (OHD), Faro (FAO), Madeira (FNC), Fuerteventura (FUE), Gran Canaria (LPA), Tenerife (TFS), Girona (GRO), Málaga (AGP), Palma de Mallorca (PMI) a Ras Al Khaimah (RKT).

Flotila

Tato polská aerolinka má ve své flotile 32 letadel, a to typu Boeing 737-400, Boeing 737-800 a Boeing 737 MAX 8.

Podívejte se na kompletní informace o flotile dopravce.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)