Ryanair obnoví linku z Brna do Bergama
18.11.2022

Ryanair obnoví linku z Brna do Bergama

Letecká společnost Ryanair včera neudělala radost pouze cestovatelům, pro něž je odletovou volbou číslo jedna Letiště Václava Havla v Praze, nýbrž potěšila i obyvatele Moravy. Dopravce totiž na brněnské letiště v Tuřanech přidává druhou linku. Kromě Londýna (Stansted) se bude z Brna opětovně létat také do italského Bergama! Počítá se s dvěma rotacemi týdně a ceny zpátečních letenek se pohybují těsně pod hranicí dvou tisíc Kč.

Dalšími včerejšími novinkami od Ryanairu jsou linky z Prahy do Gdaňsku (detaily v tomto článku) či Rimini a na Skiathos (detaily v tomto článku).

Letový řád

Z Brna se již do Bergama dříve létalo, nicméně příchod pandemie nemoci „COVID-19“ přinesl zastavení provozu na lince a následně již k jejímu obnovení nedošlo. Znovu se z Brna do severoitalského města bude létat od 27. března 2023. Dopravce má v plánu dvě rotace týdně, a to v pondělí a pátek. Díky večerním časům letů vybízí letový řád k pěkným výletům na prodloužené víkendy. Aktuálně jsou v rezervačním systému nahrány lety do konce letního letového řádu, tj. závěru října.

Pondělní rotace

  • Brno – Bergamo -> 22:45 – 00:15 (+1)
  • Bergamo – Brno -> 20:50 – 22:20

Páteční rotace

  • Brno – Bergamo -> 22:30 – 23:59
  • Bergamo – Brno -> 20:35 – 22:05

Ceny letenek

V rezervačním systému dopravce aktuálně pořídíte zpáteční letenky z Brna do Bergama  za 1 778 Kč. To samo o sobě není špatná cena, nicméně s domníváme, že by mohla i nadále klesat. Dříve totiž platilo, že se z Brna do Bergama létalo za ceny kolem tisícovky. Výjimkou nebyly ani letenky za čtyři stokoruny…

Ryanair obnoví linku z Brna do Bergama

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)