Ryanair chystá čtyři nové linky ze Slovenska
13.8.2021

Ryanair chystá čtyři nové linky ze Slovenska

Zajímavé novinky pro cestovatele ze Slovenska, případně i pro ty, kteří to nemají daleko do Bratislavy, si připravil irský nízkonákladový dopravce Ryanair. S příchodem zimního letového řádu začne provozovat celkem čtyři nové linky ze Slovenska. Z Bratislavy se bude létat na Lanzarote a do Kodaně, zatímco z Košic do Dublinu a Vídně.

Nové linky z Bratislavy

Z bratislavského Letiště M. R. Štefánika, odkud často létají i čeští cestovatelé, bude dopravce provozovat nové linky na Lanzarote a do Kodaně. Zejména spojení na nejsevernější z Kanárských ostrovů je velmi lákavé a mělo by zajímat i české cestovatele.

🇪🇸 Bratislava – Lanzarote

Tato linka bude obsluhována od 6. listopadu s frekvencí 1 letu týdně (každou sobotu). Ceny jednosměrných letenek nyní vychází na 59 € – necelé tři tisíce Kč za zpáteční letenku. To rozhodně není špatná cena, ale určitě by mohla ještě trochu klesnout…

Cenový vývoj na trase budeme každopádně sledovat a v případě zajímavých nabídek vás samozřejmě informovat. 🙂

🇩🇰 Bratislava – Kodaň

Tato linka bude obsluhována od 1. listopadu s frekvencí 2 letů týdně (vždy v pondělí a pátek). Ceny jednosměrných letenek nyní vychází na 36 € – cca 1 800 Kč za zpáteční letenku.

Četnější spojení a momentálně i zajímavější ceny nalezneme v rezervačním systému aerolinky při odletech z Prahy (PRG).

Nové linky z Košic

🇮🇪 Košice – Dublin

Tato linka bude obsluhována od 1. listopadu s frekvencí 2 letů týdně (vždy ve středu a neděli). Ceny jednosměrných letenek nyní začínají na 29 €.

🇦🇹 Košice – Vídeň

Tato linka bude obsluhována od 1. listopadu s frekvencí 2 letů týdně (vždy v pondělí a pátek). Ceny jednosměrných letenek nyní začínají na 17 €.

Spojení z Košic do Vídně bude pravděpodobně primárně sloužit jako „feeder“. Cestovatelům z východního Slovenska se následně otevře široká paleta letů ze Schwechatu (VIE) do celého světa.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)