Nová linka z Prahy do Alicante od easyJetu
7.11.2023

Nová linka z Prahy do Alicante od easyJetu

Příjemných zpráv není nikdy dost! Pokračujeme proto v představování nových tras z Prahy. Letecká společnost easyJet v nočních hodinách rozšířila svůj letový řád o celkem 28 nových linek – jednou z nich je poté přímé spojení z Prahy (PRG) do španělského Alicante (ALC). S provozem na lince se počítá během letní sezony 2024 a britská nízkonákladová aerolinka na ní bude konkurovat společnosti Eurowings. Známe letový řád i ceny letenek. 

Letový řád

Inaugurační let na nové lince z Prahy (PRG) do Alicante (ALC) se uskuteční v pondělí 1. dubna 2024. Dopravce počítá s frekvencí dvou letů týdně – na trase se bude létat pondělky a pátky. Spojení je koncipováno jako sezónní záležitost, když poslední vypsaný let v letovém řádu aerolinky nalezneme vypsaný na 30. srpna 2024.

Pondělí

  • EJU5528: Praha – Alicante -> 21:35 – 00:30 (+1)
  • EJU5529: Alicante – Praha -> 18:10 – 20:55

Pátek

  • EJU5528: Praha – Alicante -> 21:55 – 00:50 (+1)
  • EJU5529: Alicante – Praha -> 18:25 – 21:10

Veškeré informace o letišti na Alicante (ALC), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Ceny letenek

Letenky na nové lince jsou již nahrány v rezervačním systému letecké společnosti. A cestovatelé, kteří mají výlet do Alicante nebo jeho okolí v plánech, by rozhodně měli zpozornět. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy totiž momentálně pořídíte za skvělou cenu 1 148 Kč (viz příkladový termín od 15. do 22. dubna). Většinu zpátečních letenek na nové lince je však možné zakoupit za ceny do 2,5 tisíce Kč, což z nich činí zcela bezkonkurenční zboží.

Jak známe cenotvorbu letecké společnosti, levněji už nejspíše výhledově nebude. Nejlevnější letenky jsou totiž u aerolinky easyJet dostupné vždy krátce po zveřejnění novinek v letovém řádu. Následně jejich ceny pouze rostou. Akce jsou v poslední době velmi raritní…

Nová linka z Prahy do Alicante od easyJetu

Jakmile se další akční letenky z Prahy (nebo z Pardubic) do Alicante objeví, budeme vás o tom neprodleně informovat. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a nastavte příslušní hlídače. Jen díky tomu získáte jistotu, že vám žádné levné letenky na španělské pobřeží neuletí.

Oficiálně novou linku představilo také Letiště Praha

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)