Čedok přidá další lety z Českých Budějovic do Turecka
16.12.2023

Čedok přidá další lety z Českých Budějovic do Turecka

Jestli někdo nesedí v koutě, pak je to rozhodně cestovní kancelář Čedok, která dnes odhalila další novinku pro českobudějovické letiště (JCL). V letní sezoně 2024 zdvojnásobí počet letů do turecké Antalye (AYT). Z Českých Budějovic do Turecka bude nově létat hned 2× týdně! Celkem bude v letních měsících příštího roku nabízet u jižních Čech přímé lety do pětice destinací – šest charterových letů týdně.

Letní sezona bude na letišti v Plané u Českých Budějovic v příštím roce zahájeny již v sobotu 25. května 2024, kdy se uskuteční první let s cílem na Turecké riviéře. Charterové lety z Českých Budějovic do Antalye, budou vypravovány 2× týdně (každou středu a sobotu).

Komentáře k čerstvé novince

Miroslav Kubáč (produktový ředitel Čedoku):„Předprodeje na léto ve first minute v posledních týdnech raketově vyskočily, proto jsme se rozhodli přidat další odlet z Českých Budějovic. Po letošní úspěšné sezoně tak budeme příští rok z jihočeského letiště létat už do pěti destinací a do turecké Antalye nově už dvakrát týdně. Díky tomu nabídneme klientům nejen týdenní dovolené, ale i oblíbené prodloužené pobyty. Zájezdy se už dají rezervovat na webu nebo na našich pobočkách.“ 

Přehled všech novinek v Českých Budějovicích pro rok 2024

V nabídce Čedoku z Českých Budějovic momentálně nalezneme pětice destinací: tureckou Antalyi, řecké ostrovy Kréta a Rhodos (osvědčené lokality, kam se létalo již loni), i dvě novinky – bulharský Burgas a tuniské letoviska Enfindha (viz náš předchozí magazínový článek). Do Turecka se nově navíc bude létat hned 2× týdně, tudíž Čedok nabídne z Plané hned šest letů týdně.

  • 🇹🇷 Antalya (AYT) -> 2× týdně (středa a sobota) od 25. května 2024
  • 🇬🇷 Kréta – Heraklion (HER) -> 1× týdně (středa) od 29. května 2024
  • 🇬🇷 Rhodos (RHO) -> 1× týdně (pátek) od 31. května 2024
  • 🇧🇬 Burgas (BOJ) -> 1× týdně (úterý) od 11. června 2024
  • 🇹🇳 Enfindha (NBE) -> 1× týdně (úterý) od 30. července 2024

Čedok přidá další lety z Českých Budějovic do Turecka
Přehled charterových letů z Českých Budějovic v létě 2024

CK Čedok není jedinou cestovní kanceláří, která plánuje českobudějovické letiště v obci Planá po čas příštího léta aktivně obsluhovat. Pozadu nezůstávají ani cestovní kanceláře Fischer a Exim Tours ze skupiny Der Touristik. Ty shodně nabídnou zájezdy na řecké ostrovy Kréta a Rhodos, a také přidají jednu novinku v podobě španělské Mallorky (PMI).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)