Akční letenky Praha – Washington

Hledat letenky do Washingtonu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Washingtonu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Washingtonu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Washingtonu?

Standardní cena letenek z Prahy do Washingtonu se pohybuje mezi 11 000 a 13 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 10 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Washington pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Washingtonu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Washingtonu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Washingtonu za ceny pod 10 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Washingtonu?

Akční letenky Praha – Washington mívá často Aer lingus, KLM či Air France. Levné letenky najdete u islandských dopravců Play a Icelandiar. O trochu dráž pak vychází Turkish Airlines, Lufthansa či United.

Jaká je doba letu z Prahy do Washingtonu?

Přímé letecké spojení Praha – Washington bohužel neexistuje. Při cestě do Washingtonu je tak třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na do Washingtonu se většinou pohybuje mezi 11 a 14 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Washingtonu s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 11 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Washingtonu?

Letenky z Prahy do Washingtonu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Na jaké letiště ve Washingtonu přilétnu?

Z Prahy do Washingtonu přilétnete pravděpodobně na letiště Washington Dulles International Airport (IAD). Ve Washingtonu jsou dále letiště Ronald Reagan Washington National Airport (DCA) a Baltimore-Washington International Airport (DCA) (hlavně pro vnitrostátní lety).

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Washingtonu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Washingtonu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Washingtonu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou ve Washingtonu nebo kdekoliv jinde v USA.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Washingtonu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)