Akční letenky Praha – Varšava

Hledat letenky do Varšavy

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Polsko > Varšava

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Varšavy.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Varšavy za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Varšavy?

Standardní cena letenek z Prahy do Varšavy se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Varšava pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Varšavy?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Varšavy je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Varšavy za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Varšavy?

Akční letenky Praha – Varšava nebývají moc často. Na lince má monopol LOT. S přestupem se do Varšavy samozřejmě dá letět s Lufthansou přes Mnichov a Frankfurt nebo přes Vídeň s Austrian Airlines, časově je to už ale srovnatelné s cestou vlakem.

Jaká je doba letu z Prahy do Varšavy?

Přímý let Praha – Varšava trvá 1 hodinu a 20 minut.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Varšavy?

Letenky z Prahy do Varšavy v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Varšavy

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Varšavy. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Varšavy

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s prodlouženým víkendem ve Varšavě či kdekoliv jinde v Polsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Varšavy

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)