Z Ostravy do Varšavy na spoustu termínů od května do září
27.3.2024

Z Ostravy do Varšavy na spoustu termínů od května do září

1 996

O této nabídce

Máte-li dobře dostupné letiště v Ostravě a rádi vyrazíte na prodloužený víkend do světa, potěší vás náš dnešní tip. Tím jsou zlevněné letenky z Ostravy do Varšavy, které pořídíte na spoustu termínů od května do září, včetně prodloužených víkendů i letních prázdnin. Spojení mezi slezskou metropolí a hlavním městem Polska zajišťuje aerolinka LOT Polish Airlines a zpáteční letenky vás vyjdou na 1 996 Kč. Poznejte Varšavu například v termínu od 17. do 19. května. 

V ceně letenky máte přepravu kabinového zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud si s sebou chcete vzít i odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Economy Standard, kdy vás vyjdou na 3 496 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm + osobní věc
  • Dostupnost: květen – září 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Na skok do Varšavy

Varšava, hlavní město Polska, je půvabné a působivé. Poseto hrady, zámky a nesčetnými kostely vybízí k poznávání duchovna a historie. Královský hrad z konce 13. století je symbolem města, palác na vodě v parku Lazienki se pyšní nádherným zdobením. Národní muzeum vlastní rozsáhlou sbírku umění, rozhodně stojí za návštěvu. Odpoledne se pak toulejte dlážděnými, křivolakými uličkami, zastavte na kávu v jedné z místních kaváren. V tradičních mléčných barech jakoby se zastavil čas, dostanete velkou porci jídla za malý peníz a královsky si pošmáknete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Polska

Před cestou do Polska se nemusíte zabývat žádnou zbytečnou byrokracií, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Polsku“.

Náhled letenky z Ostravy do Varšavy za 1996 Kč
Z Ostravy do Varšavy na spoustu termínů od května do září

Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

Letiště Varšava Chopin (WAW)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)