Z Ostravy do Varšavy na jarní prodloužené víkendy
11.1.2024

Z Ostravy do Varšavy na jarní prodloužené víkendy

1 391

O této nabídce

Z aktuální promo akce polské letecké společnosti LOT Polish Airlines vylovíme akční letenky na přímé lince z Ostravy (OSR) do Varšavy (WAW). Zpáteční letenky mezi oběma městy pořídíte za pěknou cenu 1 391 Kč. K dispozici je mnoho termínů od února do května letošního roku, vč. prodloužených víkendů (pátek – neděle). Všechny je tradičně sesumírované naleznete v našem kalendáři.

Veškeré informace o letiště ve Varšavě (WAW), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Zaleť si na prodloužený víkend do Varšavy

Varšava, hlavní město Polska, je půvabné a působivé. Poseto hrady, zámky a nesčetnými kostely vybízí k poznávání duchovna a historie. Královský hrad z konce 13. století je symbolem města, palác na vodě v parku Lazienki se pyšní nádherným zdobením. Národní muzeum vlastní rozsáhlou sbírku umění, rozhodně stojí za návštěvu. Odpoledne se pak toulejte dlážděnými, křivolakými uličkami, zastavte na kávu v jedné z místních kaváren. V tradičních mléčných barech jakoby se zastavil čas, dostanete velkou porci jídla za malý peníz a královsky si pošmáknete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Varšavy za 1 391 Kč
Z Ostravy do Varšavy na jarní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

Letiště Varšava Chopin (WAW)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)