Akční letenky Praha – Ulánbátar

Hledat letenky do Ulánbátaru

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Mongolsko > Akční letenky Praha – Ulánbátar

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Ulánbátaru.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Ulánbátaru za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Ulánbátaru?

Standardní cena letenek z Prahy do Ulánbátaru se pohybuje mezi 20 000 a 25 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 17 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Ulánbátar pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Ulánbátaru?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Ulánbátaru je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Ulánbátaru za ceny okolo 17 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Ulánbátaru?

Akční letenky Praha – Ulánbátar nabízí často turecký dopravce Turkish Airlines. Dobré ceny letenek do Ulánbátaru mívá i Korean Air. Čas od času se dá najít i kombinace s exotickým MIATem (mongolskou aerolinkou), ale cenově bývají dražší.

Jaká je doba letu z Prahy do Ulánbátaru?

Přímé letecké spojení Praha – Ulánbátar bohužel neexistuje. Při cestě do Ulánbátaru je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Ulánbátaru se většinou pohybuje mezi 19 a 25 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Ulánbátaru s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 18 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Ulánbátaru?

Letenky z Prahy do Ulánbátaru v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Ulánbátaru

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Ulánbátaru. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Ulánbátaru

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Ulánbátaru nebo kdekoliv jinde v Mongolsku.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Ulánbátaru

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)