Mongolsko – Ulánbátar z Vídně za 13 927 Kč
11.2.2019

Mongolsko - Ulánbátar z Vídně

13 927

O této nabídce

Relativně levných letenek do Mongolska se v rezervačních systémech aerolinek dvakrát mnoho neobjevuje, proto by zájemci o dobrodružství v „zemi Čingischána“ měli jásat i nad aktuální nabídkou společnosti Air China. Ta nabízí zpáteční letenky z Vídně do Ulánbátaru za solidních 13 927 Kč. V základní ceně máte odbavené zavazadlo a cestou vás čeká vždy jeden přestup v Pekingu (v jednom směru bude vždy poněkud delší). Vybírat lze z termínů během celé první polovinu roku 2019 včetně května a června, kdy již i počasí v mongolských stepích bude přívětivější.

Případně si lze celou cestu naplánovat jako 2v1 a za nevelký příplatek se na pár dní zastavit v Číně (bezplatné tranzitní vízum získáte na letišti až na 144 hodin) – v tomto případě vás letenky vyjdou na 15 579 Kč. Příkladový termín 7. – 17. – 21. 5. >> REZERVUJ ZDE

V samotném Ulánbátaru nevynechejte návštěvu jednoho z největších náměstí v celé Asie pojmenované po významném revolucionáři Damdinu Süchbátarovi. Na centrálním náměstí v srdci celého města se nachází i jezdecká socha a mauzoleum tohoto mongolského vůdce. Dále pak budhistický klášter Gandan a komunistický monument na kopci Zaisan s krásným panoramatickým výhledem na celé město. Určitě si všimnete kontrastujících moderních výškových budov a typických mongolských obydlí – jurt. Nedaleko města se nachází i největší jezdecká socha na světě, a to památník slavného Čingischána, anebo národní park Gorkhi-Terelj se skutečně dechberoucí krajinou. A kam to bude dál? To je jen na vás, nekonečné mongolské stepi či snad poušť Gobi…a kdo nespal v jurtě a nevypil sklenici kumysu, ten jakoby v Mongolsku nebyl!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: únor – červen 2019
  • Termíny:  dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Za bydlo v Ulánbátaru ranec nechat rozhodně nemusíte. S klidnou duší bychom si vybrali tento oblíbený dvouhvězdový hostel za 267 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento jednoduchý hostel přímo vedle Suchbátarova náměstí za 547 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Další nabídku bydel naleznete tradičně na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Pro občany České republiky byla od 1. 1. 2016 opět obnovena vízová povinnost. O vízum můžete zažádat v Praze – Bubenči na Velvyslanectví Mongolska. Jednorázové vízum Vás vyjde na 60 €. Více informací naleznete přímo na stránkách ambasády.

Náhled letenky z Vídně do Ulánbátaru za 13 927 Kč

Mongolsko - Ulánbátar z Vídně za 13 927 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)