Akční letenky Praha – Tbilisi

Hledat letenky do Tbilisi

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Gruzie > Akční letenky Praha – Tbilisi

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tbilisi.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Tbilisi za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Tbilisi?

Standardní cena letenek z Prahy do Tbilisi se pohybuje mezi 5 000 a 7 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 3 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Tbilisi pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Tbilisi?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Tbilisi je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Tbilisi za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Tbilisi?

Akční letenky Praha – Tbilisi nabízí mívá často v nabídce polský LOT.  Zvažte zda není lepší letět s WizzAir do města Kutaisi. Nízké ceny letenek naleznete taky u prémiových dopravců jako Turkish Airlines nebo Lufthansa.

Jaká je doba letu z Prahy do Tbilisi?

Přímý let Praha – Tbilisi trvá 4 hodiny a 10 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte, že na cestě budete mezi 6 a 13 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Tbilisi?

Letenky z Prahy na Srí Lanku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Tbilisi

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Tbilisi. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Tbilisi

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou ve Tbilisi nebo jinde v Gruzii.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Tbilisi

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)