Akční letenky Praha – Santiago de Chile

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Latinská Amerika > Chile > Akční letenky Praha – Santiago de Chile

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Santiaga de Chile.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Santiaga de Chile za vás

Kolik stojí letenka z Prahy do Santiaga de Chile?

Standardní cena letenek z Prahy do Santiaga de Chile se pohybuje mezi 20 000 a 25 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 18 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Santiago de Chile pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Santiaga de Chile?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Santiaga de Chile je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Santiaga de Chile za ceny okolo 16 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Santiaga de Chile?

Akční letenky Praha – Santiago de Chile občas nabízí Air France přes Paříž nebo Iberia přes Madrid. Levné letenky do Santiaga de Chile také občas vypadnou z dílny německé Lufthansy.
Pěkné ceny může mít i Delta Airlines s přestupem na půdě USA (pozor – nutná ESTA nebo jiné vízum do USA).

Jaká je doba letu z Prahy do Santiaga de Chile?

Přímé letecké spojení Praha – Santiago de Chile bohužel neexistuje. Při cestě do Santiaga de Chile je třeba počítat minimálně s  jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Santiaga de Chile se většinou pohybuje mezi 17 a 25 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Santiaga de Chile?

Letenky z Prahy do Santiaga de Chile v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Santiaga de Chile

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Santiaga de Chile. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Santiaga de Chile

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Santiaga de Chile

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

do Santiaga de Chile

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)