Akční letenky Praha – Řím

Hledat letenky do Říma

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Říma.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Říma za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Říma?

Standardní cena letenek z Prahy do Říma se pohybuje mezi 2 000 Kč – 3 000 Kč. Akční letenky Praha – Řím potom vychází okolo 1 500 Kč, když máte štěstí, dostanete se i pod tuhle cenovku! 

Kdy je nejlepší koupit letenky z Prahy do Říma?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Říma je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. Pokud byste letěli do Říma na sportovní zápas či koncert, kupte si letenky co nejdříve to lze.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Říma?

Akční letenky Praha – Řím nabízí velmi často Wizzair nebo Ryanair. O něco dráž pak vychází letenky do Říma s Eurowings.

Jaká je doba letu z Prahy do Říma?

Přímý let Praha – Řím trvá 1 hodinu a 45 minut. A je vcelku jedno, na jaké římské letiště letíte.

Na jaká římská letiště se z Prahy létá?

Z Prahy se létá na letiště Fiumicino a Ciampino. Fiumicino je hlavní letiště, obsluhované klasickými aerolinkami, Ciampino je pak trochu vzdálenější, tam létá Ryanair a převážně nízkonákladové aerolinky.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky z Prahy do Říma?

Letenky z Prahy do Říma v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Říma?

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Říma. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Říma

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s prodlouženým víkendem v Římě či s výletem do Itálie.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Říma

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)