Akční letenky Praha – Porto

Hledat letenky do Porta

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Porta.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Porta za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Porta?

Standardní cena letenek z Prahy do Porta se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Porto pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Porta?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Porta je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Porta za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Porta?

Akční letenky Praha – Porto nabízí čas od času easyJet, dobré ceny mívá s jedním přestupem Lufthansa přes Frankfurt či Tap Portugal s přestupem v Lisabonu. Mrkněte se také na okolní letiště, jako je například Vídeň či Berlín, odkud létají do Porta nízkonákladoví dopravci typu Ryanair.

Jaká je doba letu z Prahy do Porta?

Přímý let Praha – Porto trvá 3 hodiny a 20 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte, že na cestě strávíte mezi 4 a 8 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Porta?

Letenky z Prahy do Porta v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Porta

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Porta. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Porta

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Portu nebo kdekoliv jinde v Portugalsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Porta

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)