Akční letenky Praha – Podgorica

Hledat letenky do Podgoricy

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Černá Hora > Akční letenky Praha – Podgorica

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Podgoricy.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Podgoricy za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Podgoricy?

Standardní cena letenek z Prahy na Podgoricy se pohybuje mezi 5 000 a 8 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 4 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Podgorica pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Podgoricy?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Podgoricy je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Podgoricy za ceny okolo 4 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Podgoricy?

Na lince Praha – Podgorica aktuálně nelitá žádný dopravce. Levné letenky do Podgoricy také občas vypadnou z dílny rakouské aerolinky Austrian Airlines. Nejlevnější letenky z Prahy do Podgoricy pak pořídíte u letecké společnosti Air Serbia nebo Turkish Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy do Podgoricy?

Přímé letecké spojení Praha – Podgorica je dostupné pouze v letní sezoně a trvá necelé 2 hodiny. Při cestě do Podgoricy je jinak třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech, kdy se celková doba letu pohybuje mezi 3 a 6 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Podgoricy?

Letenky z Prahy do Podgoricy v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Podgoricy

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Podgoricy. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Podgoricy

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Podgoricy

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Podgoricy

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)