Akční letenky Praha – Papeete

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Papeete.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Papeete za vás

Kolik stojí letenka z Prahy na Papeete?

Standardní cena letenek z Prahy na Papeete se pohybuje mezi 40 000 a 50 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 29 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Papeete pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Papeete?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Papeete je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Papeete za ceny okolo 28 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Papeete?

Akční letenky Praha – Papeete nabízí Air France, kteří jako jediní létají na Papeete z Evropy (s mezipřistáním v USA nebo Kanadě). Levné letenky Praha – Papeete mohou mít v nabídce i United Airlines ve spolupráci s Lufthansou nebo American Airlines s British Airways.

Jaká je doba letu z Prahy na Papeete?

Přímé letecké spojení Praha – Papeete neexistuje. Při cestě na Papeete je třeba počítat s minimálně jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Papeete se většinou pohybuje mezi 25 a 30 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Papeete?

Letenky z Prahy na Papeete v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Papeete

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Papeete. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Papeete

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Papeete.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Papeete

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)