Akční letenky Praha – Nairobi

Hledat letenky do Nairobi

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Afrika > Keňa > Nairobi

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Nairobi.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Nairobi za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Nairobi?

Standardní cena letenek z Prahy do Nairobi se pohybuje mezi 14 000 a 17 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Nairobi pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Nairobi?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Nairobi je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Nairobi za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Nairobi?

Akční letenky Praha – Nairobi nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky do Nairobi také občas vypadnou z dílny Air France či německé Lufthansy.

Jaká je doba letu z Prahy do Nairobi?

Přímé letecké spojení Praha – Nairobi bohužel neexistuje. Při cestě do Nairobi je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Nairobi se většinou pohybuje mezi 12 a 18 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Nairobi s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 11 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Nairobi?

Letenky z Prahy do Nairobi v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Nairobi

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Nairobi. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Nairobi

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Nairobi nebo kdekoliv jinde v Keni.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Nairobi

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)